Chaos Fire Craft 2 vs 2

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: miko » ndz, 7 lut 2010, 20:59

Yhy ten koleś od zadań specjalnych weźmie sobie elfa i to będzie jego zadanie specjalne :P ja jestem pewien że tak by zawsze było
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Louis EX » ndz, 7 lut 2010, 21:35

Ja uważam to mapę za słabą - póki co. Nikogo nie zamierzam przekonywać do mojego zdania - to kwestia gustu. Jak się komuś podoba to ok. Przeniesienie legowiska nie wiem czy coś da, bo chodzi o to by nie wiadomo było gdzie pójdą gnolle. Może bez świątyni zmieniłbym zdanie - bo to poprawi jej wizerunek w moich oczach. Nie da się zrobić idealnej mapy - ta preferuje szybką walkę od początku - gorzej mają rasy potrzebujące więcej czasu na rozbudowę. Ja jakoś wolę dłuższą walkę - no ale jako się rzekło - to kwestia gustu.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: miko » ndz, 7 lut 2010, 23:51

Mapy duze mają ten urok jedyny i niepowtarzalny :P gracze zaawansowani ogarną duże mapy a ta mapa nieco mniejsze wysiłki graczy skupia jak dla mnie to gra od pierwszej jednostki ma brak tego czegoś...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Pielagoroth » pn, 8 lut 2010, 15:46

Ja zaś wolę małe mapy i krótkie potyczki. Ogólnie preferuję rasy z możliwością szybkiej rozbudowy - to dlatego.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Louis EX » pn, 8 lut 2010, 16:01

Bo patrzysz przez pryzmat nieumarłych,którzy maja najmniejszy czas rozbudowy ^^

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Pielagoroth » pn, 8 lut 2010, 16:12

Nie tylko nieumarli szybko się rozbudowywują :p Ale masz rację, to głównie dzięki nim lubię małe mapy. Też w dużych mapach denerwuje mnie to jak gram wolnymi jednostkami i przerzucenie wojska spod swojej bazy pod bazę przeciwnika trwa bardzo długo.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: miko » pn, 8 lut 2010, 18:38

Tak piel :P masz rację to się nazywa sztuka wojny sun tzu :P krasnala forty nie mogą ponieść porażki bo inaczej trzeba je budować od nowa :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Administrator » pn, 8 lut 2010, 19:12

Główne zalety mniejszych mapek:
-większa dynamiczność
-możliwość nagrywania
-"gra od początku", niektóre rasy zostały stworzone do szybkiego ataku np. na wysokich elfów, bo później nie mają szans. Co nie oznacza, że Wysokie Elfy są na straconej pozycji na początku. Elfy w zasadzie dobre są od lv1 twierdzy. Nie mam pojęcia skąd się wzieła niechęć do elfów na małych mapkach. Mogę przedstawić start każdej rasy elfów, aby przynajmniej opanować pół mapy i nie dać się zepchnąć do defensywy.
-większe widowisko, czasem akcja na ice jest strasznie mozolna.
-walka wszystkimi rodzajami jednostek.
-popularny sposób występujący w W3 oraz SC.
-nie zauważyłem jeszcze rasy, która nie daje sobie radę na tych mapach i ma gorszy start. Te opinie mogą wynikać tylko z niewiedzy o możliwościach konkretnych nacji.

Każdy uważa jak chce, nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, która mapka jest lepsza. Jakby miał oglądać mecz to wybrałbym małe mapki, odpowiedz jest prosta.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Trugeck
Lunarion
Lunarion
Posty: 202
Ulubiona rasa: Wszystkiego po trochu, ale najmniej krasnale
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Trugeck » wt, 10 maja 2011, 15:12

daj ktoś link bo padł
Admin fan :P

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Chaos Fire Craft 2 vs 2

Post autor: Kronos » wt, 10 maja 2011, 15:27

Ta mapa jets w pakiecie map.. nie musisz pobierać
:cowboy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości