Pomocy z mapami

ODPOWIEDZ
dumbaspl
Thrall
Thrall
Posty: 2
Ulubiona rasa: Elfy/Barbarzyńcy
Kontakt:

Pomocy z mapami

Post autor: dumbaspl » sob, 21 kwie 2012, 11:02

Witam . Przeszukuję to forum już dobrą godizne i nie moge znaleźć linku z mapkami do pvp. Miałem format kompa i nie pamiętam gdzie się znajdował . Jeśli mógłby mi go ktoś podesłać byłbym bardzo wdzięczny .

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pomocy z mapami

Post autor: Pielagoroth » sob, 21 kwie 2012, 11:55

Odkopane z archiwum:

- Hero Battle - mapa do walk pvp, czyli bitwy samych bohaterów, bez armii (chyba, że przyzwanych). Możliwość walk solo oraz drużynowych.
- Hero Duel v2 - dobra mapa do walk bohaterów, podobnie jak Hero Battle mapa pvp ale tylko do walk 1vs1
- WBCfan Arena - mapa, na której możemy potrenować bohatera w walce z pojawiającymi się hordami wrogich jednostek. Radzę wbić przynajmniej 100 lvl przed przejściem tej mapy.
- Hard 1 - kolejna mapa do treningu bohatera. Terenem są jaskinie pełne wrogich jednostek, wież i strażników. Mapa dla hero na minimum 200 lvl.
- Hard v2 - to kolejna wersja mapy Hard. Tym razem jednostki wroga są silniejsze, jest ich więcej i warto mieć minimum 300 lvl bohatera.
- RPG-Heros Ave - ciekawa mapa do treningu bohatera w walce z hordami jednostek. Jest to mapa dla bohaterów od 50 lvl.
- Etheria ORPG - bardzo ciekawa mapa typu ORPG, gdzie z jednostkami przeciwnika walczymy z pomocą sojusznika, którym jest komputer. Posiada on swoje mini bazy, w których możemy się zregenerować. Podobnie jak mapa powyżej jest ona zrobiona czysto pod 50 lvl bohatera, dzięki czemu można zagrać bohaterem tymczasowym.
- WBC Dota - mapa typu dota, gdzie w walce z wrogiem pomagają nam jednostki tworzone w budynkach, które podobnie jak kopalnie, mamy od początku gry.
- Pur3viL Dota 3.0 - kolejna mapa typu dota umieszczona na terenie leśnym. Wybieramy jedną z 4 ras i walczymy z przeciwnikiem oraz leśnymi elfami chroniącymi swój las.
Czyżby? A jednak. ®

dumbaspl
Thrall
Thrall
Posty: 2
Ulubiona rasa: Elfy/Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Pomocy z mapami

Post autor: dumbaspl » sob, 21 kwie 2012, 13:12

Chodzi mi o takie normalne do gry gracz na gracza jak na np: turniejach . Do 4 vs 4 itd . Z kopalniami na początku

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pomocy z mapami

Post autor: Kronos » sob, 21 kwie 2012, 15:20

Od kiedy to w wbc da się grać 4v4 O_O?

Może podał normalny przykład, się pomylił a Ty łapiesz za słowa/EnZoOo
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pomocy z mapami

Post autor: Pielagoroth » sob, 21 kwie 2012, 23:53

Hehs nieźle :p Skrót pvp kojarzy mi się jednoznacznie, ale dobra xD

Dziwne, że szukając godzinę tego nie znalazłeś, ale skoro tak to dam ci temat z pakietem map 2010: viewtopic.php?f=11&t=953&start=0. Mam nadzieję, że to rozwiąże sprawę :>

Tak btw to przydałoby się zrobić wersję 2011 jak nie 2012 już :P.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości