Chaos Dark Station

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Chaos Dark Station

Post autor: Qui-Gon » sob, 19 lut 2011, 12:43

Jest dosyć duża szansa ze owa mapa pojawi się w następnym turnieju więc warto się z nią zapoznać i ocenić czy ma się ona w nim pojawić czy wręcz odwrotnie. Mapa do grania 1 v 1 z widownią, dzięki której można oglądać mecze .

Link : http://www.megaupload.com/?d=GM7G0GWD

Bardzo proszę o skomentowanie czy mapa się podoba czy nie oraz uzasadnienie jeśli nie jest to żaden kłopot :p
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Apollyon » sob, 19 lut 2011, 13:01

Moim zdaniem mapa bardzo oryginalna i nie łatwa. Na pewno sprawi kłopot graczom bez dobrej orientacji w terenie uczących się map na pamięć. Apollyon lubi wyzwania więc jest ZA ! Nie ukrywam także, iż najlepszym i najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem byłaby gra na losowych mapach, gdyż ich nie da się nauczyć na pamięć. Uprzedzając stosy spamów odnośnie tej idei, mam do powiedzenia tylko tyle, że w życiu wiele zależy od umiejętności ale jeszcze więcej od szczęścia. Spotyka nas wiele zdarzeń losowych, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć a zmuszeni jesteśmy sobie z nimi radzić. Życzę wszystkim ambicji i mobilizacji w dążeniu do celu oraz szczęścia, bez którego nasze starania pozostają jedynie staraniami ! App.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: TomekW » ndz, 20 lut 2011, 11:20

Bardzo ciekawa mapa, naprawdę mi się podoba - dowód na to, że można zrobić coś innego niż chociażby Arabic. Podoba mi się też pomysł na umiejscowienie mapy w jaskini. Jestem za tą mapą na turku! A najlepiej losowaniem kilku map na turku :P.
Tomek

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Diablo » ndz, 20 lut 2011, 23:34

dla mnie powiem tyle mowiles ze na mojej sa 2 wejscia do bazy u ciebie jedno tylko walka o kopalnie u ciebie orgranicza sie do 2 kopalni wegla i 2 krysztalu wiec rasy potrzebujaca zloto i metal maja przewa ogolnie uwazam ze slaba bardzo mapa i mozna zrobic tu mega bunkier jedna droga tylko do baz i kopaln dodatkowych

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Qui-Gon » pn, 21 lut 2011, 07:17

Właśnie tu się zbytnio nie zabunkrujesz ponieważ jesteś o wiele w tyle z ekonomią ( cały środek wroga + twoje zniszczone dodatkowe kopalnie) i może jest 1 wejście ale bardzo szerokie ,które dość ciężko się broni jeśli nie ma się krasnoludów ^^.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Qui-Gon » pn, 21 lut 2011, 19:55

Przepraszam najmocniej za utrudnienia ale pewien użytkownik zauważył buga na mapie ( za co serdecznie dziękuję za powiadomienie o tym ) a mianowicie 2 kopalnie żelaza na środku były 1 poziomowe nie 2, wiec wgrywam znowu mapę :

Link : http://www.megaupload.com/?d=GM7G0GWD
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Diablo » pn, 21 lut 2011, 21:59

krasnoludami i mrocznymi elfami można zrobić bunkier ze masakra rezygnując zaledwie z 2 kopalń krychy i węgla bo cala reszta jest po d baza praktycznie jeśli to ma być mapa na next turka błagam o lysea.

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Qui-Gon » wt, 22 lut 2011, 13:27

I rezygnując również ze swoich kopalń dodatkowych ( najprawdopodobniej przeciwnik je zniszczy), czyli masz tylko swoje 4 kopalnie w bazie a przeciwnik swoje w bazie + dodatkowe+cały środek więc nie opłaca się bunkrować bo przeciwnik was zmiażdży ekonomicznie a co za tym idzie będzie mieć bardziej ulepszoną i większą armie :P a krasnoludami jeszcze bardziej nie opłaca bunkrować z tego względu że moździeż tylko naziemne bije.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Diablo » wt, 22 lut 2011, 13:45

dobra nie bede sie klocil jesli nie widzisz ze kopalnie sa 3 metry od bazy a dodatkowe sa mega latwe do utrzymania

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Chaos Dark Station

Post autor: Administrator » wt, 22 lut 2011, 14:38

Nowa mapa z innym ułożeniem niż Arabic czy Lysea, do którego byliśmy przyzwyczajeni do tej pory. Co prawda teraz pewnie zauważamy minusy jej w porównaniu do map turniejowych. Ale wydaje mi się, że ciekawa opcja, warta rozważenia, jeśli w nast. turku będzie mappool do wyboru.
Przydałoby się rozegrać kilka gier, nawet dla urozmaicenia :)

Ja bym jeszcze przestawił układ kopalń i ich lvl.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości