Mapy z Warlords Battlecry

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Mapy z Warlords Battlecry

Post autor: KKProgamer » pn, 14 lut 2011, 14:16

Mam pytanie moze ktos odtworzyć parę mapek z Warlorda I do Warlorda III. Te w III są do kitu a przydały by mi się te z jedynki. Nie znam ich nazw ale mogę je opisać.

Pierwsza mapa z Warlorda I.

Jest na 6 Graczy. Na Środku jest Wyspa i ma ona Stocznię po prawej stronie. Na morzu jest dużo wystających Głazów z wody(tzw.Klifów). Z Prawej strony mapy jest jeden kontynent ( nie wiem jaki szczerze powiem !!! ) i na górze z prawej strony mieszka jeden gracz i ma on all kopalnie na lvl 3. Pomiędzy jest Piramida, a na dole z prawej strony ( Na samym dole ) Jest kolejny gracz.
Oczywiscie kolo kazdego gracza jest Stocznia. Po lewej stronie na innym kontynencie jest 3 graczy jeden u gory z lewej strony na srodku i na dole.
Na dole jest wystroj Barbarzyński, Ogolnie cala mapa jest pokryta woda oprocz wyspy na srodku ktory ma zielony gracz, na dole jest malutka wysepka na ktorej sa skarby + Mauzoleum, no i oprocz 2 kontynentow z lewej i prawej strony. Jak pamietam dosyc duza jest przestrzeń od wyspy do kontynentu.

Druga Mapa z Warlordsa I.

Ta mape latwo opisać wyglada ona tak:


-1----------------------|
Woda
Woda
|-----------2-----------|
| Woda
| Woda
|[]-------------------3---|

Takie zawijasy numerki to gracza było ich 3 jeśli dobrze pamiętam.

Trzecia mapa z Warlordsa I.

Mapa chyba się nazywała Four .....
Napoczatku napewno bylo Four...
Four... No coz nie pamietam, w Warlordsie I były dwie takie mapy ktore nazywaly się na Four,
Four Apprentices i Four .....
Wlasnie poszukuję tej drugiej.

Pierwszy i Drugi gracz to Minotaury, a Trzeci i Czwarty to chyba Barbany ale nie jestem pewien.
Tak wygladala :

Wejścia na klify (Bo te 4 to takie jakby wzgorza i bylo tylko jedno wejscie i wyjscie do kazdego) Na srodku byla Piramida (W Warlodsie III Mauzoleum moze być)

Wiecej nie pamietam, ale sadze ze Warlords Battlecry I mial najlepsze i najfajniejsze mapy bo Warlords Battlecry III ma do kitu. Jesli mozna prosic to proszę o przeróbkę ich na Warlordsa III. Przedtem jednak lepiej zrobić Screeny żeby wiedzieć jak dokladniej wyglada :) Dlatego proszę też tych co mają Warlordsa B. I o screeny.

Dziekuje i prosze o szybka odpowiedz.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości