Najlepsza jakość map oraz najlepsze projekty by Pur3viL

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najlepsza jakość map oraz najlepsze projekty by Pur3viL

Post autor: Pur3viL » ndz, 5 gru 2010, 01:58

Pur3viL Dota v3.5 prealfa 1 CLEAN
Wyczyściłem wszystkie budynki w bazach po stronie dobra i zła zmieniłem strony początkujące na:
Dobro-Rycerz + Imperium
Zło:
Demon i Mroczny elf
Zostały dodane tereny leśne w miejsca gdzie były małe pustki teren walk pod wieżami został zwiększony. Dobro posiada początkowych generałów: białych magów a zło przyzywaczy na poziomach 20. Ochrona wież wyglądała by w następujący sposób dla wyboru możliwości ochrony przed atakami przeciwnika dodane zostaną jednostki, które możemy wpakować do wieży posiadające dmg w każdym z żywiołów czyli. driada(magia), pajęcza kapłanka(błyskawice) gobliński szaman (lód) runiczny mag krasnoludów(ogień). Mapka została całkowicie oczyszczona ze zbędnych przedmiotów w tej wersji gotowej do zmian będę udostępniał mapkę graczom chętnym do pomocy. Uwierzcie mi ta mapa kryje w sobie moc, nie bądźcie leniwy to najlepiej zapowiadająca się mapka w WBCIII na naszym forum taki team do prac nad tą mapką po osiągnięciu sukcesu mógłby dalej brnąć tworząc coraz to nowsze doskonalsze mapy i stworzyć nową generację map.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Najlepsza jakość map oraz najlepsze projekty by Pur3viL

Post autor: KKProgamer » pn, 18 lip 2011, 17:47

Pur3ViL Odświeżyłeś temat ( 2 x UP POST ) i mówisz że potrzebujesz ludzi, chętnie się zgłaszam. mogę zrobić całą mapkę tylko ty grzebiesz w Wydarzeniach bo mi tylko na razie wiadomości wychodzą i to dość ( LoL.)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Najlepsza jakość map oraz najlepsze projekty by Pur3viL

Post autor: Pur3viL » śr, 7 wrz 2011, 20:19

Eh.. Jeszcze raz i chyba już ostatni stanąłem przed zadaniem by ukończyć tę mapę. Zacząłem dziś od początku zrobiłem teren, bazę dobra oraz zła i postanowiłem zrobić taką mapę:
DoTa 1.00 Pre-Alfa by Pur3viL
I. Wstęp
Mapa jest walką dobra i zła. Po jednej stronie gracze dobra 1 (Królestwo Światła), 2 (Królestwo Chwały), 3 (Królestwo Aniołów) walczą przeciwko gracza zła 4 (Twierdza Mroku), 5 (Twierdzą Krwi), 6 (Twierdzą Demonów). Dysponujemy naszymi oddziałami, które samoczynnie pojawiają się na mapie w naszej bazie. Kierujemy nimi po tak zwanych liniach (Jest to droga wzdłuż wież obok jakiej jednostki się pojawiają i idą do bazy przeciwnika w jednym ciągu). Są 3 rodzaje linii: LEWA (po której poruszają się gracze 1 oraz 4), ŚRODKOWA (dla gracza nr. 2 oraz 5) i PRAWA (dla gracza 3 i 6). Na owych liniach mamy również wieże, które sukcesywnie będą zatrzymywały naszego przeciwnika lecz nie na długo dlatego musimy posyłać nasze jednostki strategicznie do obrony bazy, wież oraz do ataku. Na mapie zostały umieszczone także sklepy dla Bohatera. I tu nasywa się pytanie jaki bohater i po co on? Bohater na tej mapie jest do wspierania naszych jednostek bądź do bezpośredniej walki. To jednak nie wszystko nawet przy pomocy bohatera i jednostek moglibyśmy zbyt szybko polec przeciwnikowi dlatego nasza baza ma dodatkową ochronę jaką jest wieża obok której stoi 4 magów dodających do niej już potężne obrażenie (po zniszczeniu wieży walczą bezpośrednio) oraz silniejszą jednostkę u dobra archonta lv15 u zła demona lv15. Na mapie znajdują się dodatki takie jak:
LUCKY STRIKE SHIP!-owca po zabiciu której dostajemy dużą ilość surowców
Domy Strażników Dobra i Zła-po zniszczeniu których dostajemy surowce
II. Bohaterowie
Dla dobra dostępni bohaterowie to:
[*]Rycerz Paladyn
[*]Rycerz Uzdrowiciel
[*]Rycerz Pogromca Demonów
[*]Rycerz Wojownik
Bohaterowie dostępni dla zła to:
[*]Demon Piromanta
[*]Demon Przywoływacz
[*]Demon Rycerz Śmierci
[*]Demon Wojownik
III. Zasady
[*]Nie wolno zmieniać przypisanej do gracza linii chyba, że któryś gracz z drużyny gracza poległ i nie pojawiają się już jego jednostki na linii wtedy gracze z drużyny powinni przejąć również jego linię.
[*]Nie można wybierać innej klasy bohatera niż podane.
[*]Do każdej magii można dodać maksymalnie 30 punktów a do magii tajemnej maksymalnie 20 punktów.
[*]Gramy bohaterami tymczasowy lv40
[*]Brak Wlotów
[*]Po zniszczeniu wież na linii w bazie oraz przy zamku możemy zniszczyć jego zamek jak i wszystkie inne wrogie.
[*]Pogoda losowa
[*]Rozgrywka powinna skończyć się maksymalnie po 45 minutach.
[*]Gramy 1v1, 2v2 bądź 3v3
IV. Wydarzenia i informacje
-Za zniszczenie wieży wroga na linii dostajemy po 100 każdego surowca
-Za zniszczenie wieży wroga w bazie dostajemy po 150 każdego surowca
-Za zniszczenie wieży wroga przy jego zamku dostajemy po 200 każdego surowca
-Za zniszczenie wrogiego zamku dostajemy 500 każdego surowca jednocześnie eliminując go z rozgrywki
-Za zniszczenie owcy LUCKY STRIKE dostajemy po 1000 każdego surowca ( taka owca na mapie jest tylko jedna)
-Za zniszczenie Siedziby Strażników Życia lub Śmierci (budynek należący do strony neutralnej)
V. Zasady Wygranej/Przegranej/Remisu
-Wygrana drużynowa jest tylko wtedy gdy gracze zniszczą wszystkie zamki drużyny przeciwnej.
-Przegrana pojedyncza gdy wróg zniszczy zamek, który należy do gracza ten przegrywa.
-Przegrana ostateczna gdy wróg zniszczy zamki całej drużyny, w której gracz się znajduję.
-Remis następuje po 45 minutach gdy żaden z graczy nie stracił zamku z żadnej z drużyn bądź stracono tyle samo zamków.
VI. Dalsze plany oraz pomoc
Mapa jak na razie jest w stanie słabym ponieważ potrzebuję ludzi do pomocy przy niej mianowicie:
-Trzeba określić jakie jednostki będą się pojawiały dla każdej ze stron i walczyły na liniach by zachował się balans(dla dobra jak i zła)
-Potrzebuję osoby, która będzie testowała mapę, określała mi wszystkie bugi oraz wraz ze mną ustalała jakieś nowe zasady, realizowała i wprowadzała pomysły na tę mapę.
Mam nadzieję, że Pomożecie :P.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Najlepsza jakość map oraz najlepsze projekty by Pur3viL

Post autor: KKProgamer » ndz, 25 wrz 2011, 13:06

Mogę pomóc w:

a) Testowaniu i sprawdzaniu bugów.

b) Mogę dać stosowne respawny. Tylko musisz wgrać do wydarzeń bo tam nie kumam zbytnio. ( cos tam cos tam swita ;D )
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości